ما فراتر از یک تولید کننده هستیم و محصولات ما نیز فراتر از نمونه های مشابه هستند

ما در آرمان نانو فناور رابین نانو ترکیبات با خواص فیزیکوشیمیایی تقویت شده را بصورت صنعتی سنتز می کنیم،

ترکیبات روز دنیا را مطالعه و آنها را سنتز می کنیم،

شیفته چالش ها هستیم و از کوچکترین ایده های نوآورانه برای حل کردن چالش ها استقبال می کنیم،

و از همه مهم تر؛ نیازهای مشتریان خود را فارغ از نوع نیاز آنها برطرف می کنیم.

آرمان نانو فناور رابین از آغاز تا امروز…

 • آذر 1397

  آرمان نانو فناور رابین متولد شد

  بعد از سه سال مطالعه و تحقیق، متوجه شدیم که می توان با ترکیب روش های مختلف نانو ترکیباتی سنتز کرد که از لحاظ خواص فیزیکوشیمیایی تقویت شده باشند، عملکرد فوق العاده ای در کاربرد های مختلف داشته باشند، کیفیت محصولات مشتریان رو ارتقا داده و همچنین برای مصرف کننده مقرون به صرفه باشند. و بدین ترتیب ایده آرمان نانو فناور رابین متولد شد تا از این طریق صنایع مختلف را با معرفی محصولات خود متحول کنیم.

 • آبان 1398

  تشکیل آرمان نانو فناور رابین

  طی یک سال بررسی و جمع بندی نتایج آزمایشات، طرحی جدید با نرخ تولید بالا برای تولید صنعتی نانو ترکیبات با خواص فیزیکوشیمیایی تقویت شده بدست آمد. طرح بدست آمده در مقیاس نیمه صنعتی آزمایش گردید و نتایج بدست آمده نشان دادند که طرح ما قابلیت اجرا شدن در مقیاس صنعتی را دارا می باشد. در نهایت و با اطمینان از عملی بودن طرح، آرمان نانو فناور رابین در آبان 1398 رسما تشکیل شد.

  آبان 1398

 • خرداد 1399

  اولین محصول

  پس از رفع نقص و بهینه سازی خط تولید، اولین محصول صنعتی خود یعنی نانو اکسید روی (ZnO) را در اوایل سال 1399 تولید کردیم. نانو اکسید روی تولید شده علاوه بر خلوص، بلورینگی و حجم بالا از خواص نوری و آنتی باکتریال عالی نیز برخوردار می باشد. این خواص فیزیکوشیمیایی بهبود داده شده باعث شد تا محصول ما عملکرد فوق العاده ای در کاربردهای مختلف از خود نشان داده و مهم تر از همه برای مشتریان مقرون به صرفه باشد.

 • اسفند 1399

  دریافت گواهی نانو مقیاس

  پس از انجام آنالیزهای مختلف روی محصول بدست آمده و اطمینان از کیفیت آن، در دی ماه 1399 اقدام به اخذ گواهی نانو مقیاس برای نانو اکسید روی از ستاد ویژه توسعه و فناوری نانو کردیم. محصول ما توسط ستاد نانو بررسی و داوری گردید و در نهایت گواهی نانو مقیاس در اسفند همان سال برای نانو اکسید روی تولید شده در شرکت صادر شد.

  اسفند 1399

 • تیر 1400

  دریافت گواهی دانش بنیان

  با بررسی هایی که تیم تحقیقاتی ما انجام داد مشخص گردید که محصولات تولید شده در شرکت پتانسیل دانش بنیان شدن را دارا می باشند. از این رو در خرداد ماه 1400 اقدام به دریافت گواهی دانش بنیان کردیم. طرح ارسال شده ما تحت داوری قرار گرفت و در تیرماه همان سال شرکت آرمان نانو تک به عنوان شرکت دانش بنیان تعیین هویت گردید.

 • امروز...

  امروز محصولات ما بویژه نانو اکسید روی آرمان نانو فناور رابین علاوه بر مصرف در صنایع مختلف کشور مانند رنگسازی، آرایشی و بهداشتی، پلیمر و لاستیک، کاشی و سرامیک و غیره به سایر کشورها نیز صادر می گردند. با افتخار اعلام می کنیم که توانستیم آرمان نانو فناور رابین را به برندی معتبر و شناخته شده در داخل و خارج از کشور تبدیل نماییم.

  مشاهده محصولات

  امروز...

از ابتدای شروع کار تمام تلاش ما بر این بوده تا علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت، نیاز مشتریان خود را اولویت کار خود قرار بدیم و در جهت رفع آن نیازها با سرعت، دقت، و کیفیت بالا حرکت کنیم.