نانو اکسید روی

نانو اکسید روی؛ اولین محصولی هستش که بصورت صنعتی سنتز کردیم. نانو ذرات اکسید روی (ZnO) از ویژگی های منحصر بفردی نظیر خاصیت آنتی باکتریال، خاصیت ضد میکروبی، جذب قوی امواج فرابنفش، جذب آلاینده ها از محیط های مایع، رفتار کاتالیستی و رفتار فوتوکاتالیستی برخوردار می باشند.

این ویژگی ها باعث شده اند تا نانو ذرات اکسید روی به ترکیبی چند کاره تبدیل شده و توانایی این را داشته باشند تا وظایف مختلفی را همزمان به عهده بگیرند. این موضوع باعث شده است تا این ترکیب مورد توجه صنایع مختلفی مانند نساجی، لاستیک سازی، لعاب و سرامیک، آرایشی و بهداشتی، رنگ سازی، پلیمر و پلاستیک، برق و الکترونیک و… قرار گرفته و مورد استفاده قرار بگیرند.

با توجه به استفاده گسترده این ماده در صنایع گوناگون، اگر بتوان خواص منحصر بفرد جدیدی در آن ایجاد نمود؛ در آن صورت عملکرد و بازدهی نانو اکسید روی بیش از پیش تقویت می گردد.

ما در آرمان نانو فناور رابین موفق شدیم نانو اکسید روی با خواص فیزیکوشیمیایی تقویت شده را تولید کنیم تا نه تنها محصول ما نسبت به نمونه های مشابه از عملکرد بهتری برخوردار باشد بلکه علاوه بر بهبود کیفیت محصولات مشتریان برای آنها مقرون به صرفه باشد.

خلوص: ۹۸%

اندازه حفرات سطحی: ۶/۵ نانومتر

چگالی:   ۰/۳۶ گرم بر سانتی متر مکعب

اندازه ذره: ۶۰ نانومتر

پایداری حرارتی: ۱۱۲۰ درجه سانتیگراد

وجود عیوب در ساختار ذرات

رفتار آنتی باکتریال: در غلظت g/kg ۵ قابلیت ۹۹% جلوگیری از رشد باکتری های گرم مثبت و ۹۵ % جلوگیری از رشد باکتری های گرم منفی

رفتار ضد قارچ: در غلظت g/kg ۵ قابلیت ۹۰% جلوگیری از رشد قارچ ها

چیزی که محصول ما را نسبت به نمونه های مشابه متمایز می کند نوآوری ما در ایجاد عیوب ساختاری در ساختار ذرات و همچنین کاهش چگالی آنهاست.

ایجاد کردن عیوب در ساختار نانو اکسید روی کمک میکند تا خواص فیزیکی و شیمیایی این محصول تقویت بشده و عملکرد آن در صنایع مختلف بهبود پیدا کند. نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم حجم زیاد (چگالی پایین) این محصول می باشد به اینصورت که ما توانستیم چگالی نانو اکسید روی را نسبت به نمونه های مشابه ۱۵ برابر کاهش دهیم.

حجم زیاد محصول ما باعث می شود که مقدار مصرف این ماده در فرمولاسیون صنایع مصرف کننده اکسید روی به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کند.

با ما در ارتباط باشید…

اگه می خواین نیازتون رو با ما در میون بذارین، خیلی خوشحال می شیم با ما تماس بگیرین